Przegrana koszykarzy na inaugurację Suzuki I ligi

AZS AGH Kraków – GKS Tychy 59:84

Na otwarciu sezonu Suzuki 1 Ligi mężczyzn, nasi koszykarze przegrali starcie z GKS Tychy wynikiem 59:84. Najskuteczniejsi wśród akademików był Wojciech Leszczyński, który zdobył 17 punktów i Mikołaj Smarzy z 13 punktami na koncie. Początek spotkania był bardzo wyrównany, a beniaminek kilka razy doprowadzał do remisu, jednak później z minuty na minutę tyszanie zwiększali swoją przewagę.

AZS AGH Kraków – GKS Tychy 59:84 (15:19, 14:19, 14:20, 16:26)

AZS AGH: Leszczyński 17, Smarzy 13, Zmarlak 8, Fraś 7, Wydra 2 oraz Dyrda 4, Pieniążek 3, Zgłobicki 3, Pruefer 2, Biegoń 0.

Kolejny mecz AZS AGH, również na własnym parkiecie, już w piątek 8 października przeciwko Górnik Trans.eu Wałbrzych. Serdecznie zapraszamy kibiców do wspólnego dopingowania naszej drużynie!