Mistrzostwa AGH w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Miejsce:

Stacja narciarska Grapa Ski – Litwinka w Czarnej Górze

Cel zawodów

Mistrzostwa AGH w narciarstwie alpejskim i snowboardzie są wydarzeniem o charakterze zarówno sportowym jak i rekreacyjnym, które dedykowane jest wszystkim sympatykom sportów zimowych, niezależnie od poziomu umiejętności narciarsko-snowboardowych. Głównym celem imprezy jest integracja środowiska akademickiego Akademii Górniczo-Hutniczej. Dodatkowo stworzona została kategoria Open, która umożliwia udział w zawodach osobom związanym z AGH, takim jak: absolwenci czy rodziny studentów lub pracowników. Osoby, które nie czują się na tyle pewnie aby wziąć udział w zawodach, zachęcamy do wspólnego wyjazdu w celu integracji oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu w przepięknych tatrzańskich sceneriach.

kategorie

• studenci/studentki
  • pracownicy/pracowniczki
  • klasyfikacja wydziałów
  • open (osoby spoza AGH)

opłata startowa

Do wyboru następujące pakiety:

• opłata startowa – 50 zł + 50 zł kaucji
  • opłata startowa, transport – 90 zł + 50 zł kaucji
  • opłata startowa, karnet* – 140 zł + 50 zł kaucji
  • opłata startowa, transport, karnet* – 180 zł + 50 zł kaucji

* całodniowy karnet na stację narciarską Grapa Ski

zapisy

>>>FORMULARZ ZAPISÓW<<<

• Zapisów można dokonywać tylko drogą elektroniczną za pomocą formularza, do którego link umieszczony jest powyżej.
  • Zapis na zawody uznawany jest za kompletny w przypadku poprawnego wypełnienia formularza oraz uiszczenia wybranej przez uczestnika opcji opłaty startowej wraz z kaucją.
  • Zapisy otwarte są do dnia 09.03.2022 r. do godziny 12:00.
  • W przypadku dużego zainteresowania imprezą, organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia zapisów.

Transport

• Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość skorzystania z transportu autobusowego zapewnionego przez organizatora.
  • Wyjazd autobusu na zawody planowany jest na godz. 6:45 z parkingu pod Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH (ul. Piastowska 26a).
  • Wyjazd powrotny do Krakowa planowany jest na godz. 15:00
  • Osoby korzystające z transportu autobusowego mogą pozostawić samochód prywatny na parkingu znajdującym się w miejscu starych kortów tenisowych.

Wpłaty

Opłaty startowej należy dokonywać przelewem na poniższe dane:

KU AZS AGH Kraków
Nr konta: 64 1140 2004 0000 3402 8208 1805

W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko osoby startującej oraz dopisek „Opłata startowa – Mistrzostwa AGH w narciarstwie i snowboardzie”

Opłatę za udział w zawodach można uiszczać, także gotówką w biurze KU AZS AGH Kraków, mieszczącym się w budynku SWFiS AGH (ul. Piastowska 26 a), pokój 109.

dodatkowe informacje

• Początek zawodów planowany jest na 10:30
  • Szczegółowy harmonogram zawodów pojawi się na stronie internetowej po 9.03.2022 r.
  • Regulamin techniczny dotyczący zasad rywalizacji na zawodach zostanie podany dnia 09.03.2022 r. Formuła rywalizacji będzie zależna od ilości zgłoszonych zawodników.
  • Uczestnicy zobowiązani są startować w zawodach w kaskach.
  • Dla każdego uczestnika przewidziany jest pamiątkowy gadżet.
  • Zwrot kaucji pobranej przy zapisach następuje w biurze zawodów po zdaniu przez uczestnika numeru startowego oraz karnetu.
  • Po zakończeniu zawodów, trasa slalomu zostanie udostępniona do dyspozycji uczestników.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów można uzyskać:

• pod nr telefonu: 12 617 35 24
  • pisząc na adres: azs@agh.edu.pl