Gala AZS Kraków podsumowująca sezon 2022/23

Za nami coroczne podsumowanie sezonu organizowane 18.10.2023r. przez AZS Kraków na Akademii Wychowania Fizycznego!

Przez ostatni sezon studenci Akademii Górniczo Hutniczej mieli okazję zmagać się w wielu konkurencjach na zawodach organizowanych przez AZS Kraków. Zwieńczeniem tych zmagań było pierwsze miejsce w klasyfikacji na Akademickich Mistrzostwach Małopolski oraz trzecie w Akademickich Mistrzostwach Polski!

Gala była idealnym momentem do wspomnień naszych sukcesów i osiągnięć z sezonu 2022/2023. Poza licznymi medalami AMM, możemy się także pochwalić złotymi medalami AMP w snowboardzie kobiet, wspinaczce sportowej mężczyzn, piłce siatkowej mężczyzn oraz unihokeju; srebrnymi medalami z kolarstwa górskiego, piłki ręcznej mężczyzn, pływania mężczyzn oraz siatkówki plażowej mężczyzn oraz brązowymi w brydżu sportowym i snowboardzie mężczyzn. W sportach indywidualnych studenci AZS AGH Kraków zdobili aż 21 medali!

Azetesiacy brali również udział w Cracoviadzie, czy pucharze AZS Kraków w unihokeju oraz w plażowej piłce siatkowej.

Na zakończenie gali, po wręczeniu statuetek oraz pamiątkowych dyplomów, mieliśmy okazję usłyszeć gratulację od naszego Prorektora ds. studenckich – prof. Rafała Dańko.

Za nami rok wielu osiągnięć sportowych, ale przed nami jeszcze wiele do zdobycia, dlatego, dziękujemy za Wasze liczne zainteresowanie i gratulujemy tak wielu osiągnięć! Życzymy powodzenia w przyszłym roku!

fot. Okapi Studio Live