Powalczyć o rewanż

Serdecznie zapraszamy Was na 28. kolejkę Suzuki 1 Ligi Mężczyzn w hali przy Piastowskiej! Już w najbliższą sobotę podejmiemy zespół Weegree AZS Politechniki Opolskiej, który z dwoma zwycięstwami więcej od Akademików plasuje się na IV miejscu w ligowej tabeli. Nasi rywale we własnej hali ulegi zaledwie raz, natomiast na wyjazdach notują bilans 4 – 7. Z pierwszego spotkania przywiozą 16 oczek zaliczki (88:72), ale należy pamiętać, że wtedy krakowianie prezentowali się w nieco innym składzie.

Podopieczni Wojciecha Bychawskiego i Tomasza Orlickiego jak zawsze gwarantują pojedynek pełen emocji i walki od początku do samego końca! Bądźcie częścią tych niezapomnianych sportowych wrażeń! Liczymy na Wasze wsparcie z trybun, bo tylko z Wami to wszystko ma sens! Sobota, godz. 18:00, hala SWFiS AGH. Do zobaczenia!

Kilka dodatkowych informacji organizacyjnych:

– Wszystkim wojnom i przejawom agresji zawsze mówiliśmy, mówimy i będziemy mówić stanowcze NIE!

– Zawsze wspieraliśmy, wspieramy i będziemy wspierać oraz zachęcać Was do niesienia pomocy wszystkim potrzebującym, chorym, kombatantom, starszym, samotnym, krzywdzonym, a zwłaszcza w obliczu wojny, która była, jest i mamy nadzieję, że już nigdy nie będzie niewyobrażalnym dramatem ludzkim. Pomagajcie prosimy zgodnie z własnymi przekonaniami i sumieniem wszystkim tym, którzy na tą pomoc czekają – poprzez zweryfikowane zbiórki pieniężne, zbiórki potrzebnych rzeczy, modlitwę… Nie tylko dziś i jutro, ale zawsze. O aktualnej pomocy społeczności AGH dla Ukrainy możecie znaleźć więcej informacji tutaj: https://www.agh.edu.pl/solidarni-z-ukraina/

– Z tego meczu nie planujemy transmisji przy pomocy żadnej platformy, której firma w jakikolwiek sposób powiązana jest agresorami zabijającymi niewinnych ludzi, a w szczególności haniebną inwazją Rosji na Ukrainę

– Od godz. 17:30 dla wszystkich naszych Sympatyków będzie możliwy bezpłatny wjazd za szlaban pod samą halę – prosimy o korzystanie z parkingu na prawo od wjazdu (tzw. stary kort tenisowy)

– Pamiętajcie, że wciąż borykamy się z pandemią w związku z czym, uprzejmie prosimy o noszenie maseczek na terenie całego obiektu SWFiS (również po zajęciu miejsc na trybunach)

Skip to content