Sekcje wyczynowe z sukcesami w sezonie 2022/2023!

Sezon 2022/2023 przyniósł naszym zawodnikom wiele sukcesów.

Siatkarze AZS AGH Kraków zakończyli swoje zmagania w TAURON 1. Lidze Mężczyzn na 6. miejscu, a atakujący Bartosz Gomułka otrzymał nagrodę MVP. Podczas 33 rozegranych meczów wygrali 20 z nich, co pozwoli walczyć o kolejne wygrane w przyszłym roku!

Koszykarze również mogli liczyć na szczęśliwy koniec sezonu, utrzymując się w Suzuce 1. Ligii Mężczyzn i zwyciężając 14 razy, co przyniosło 14 miejsce w tabeli.

Do serii sukcesów dokładają się piłkarze ręczni, których jeden punkt dzielił od możliwości walki o awans do wyższej ligi. Ostatecznie swoją rywalizację skończyli na drugim miejscu, tuż za SPR Orzeł Przeworsk.

Pływacy w swoim dorobku wywalczyli między innymi dwa brązowe medale w kategorii senior na zimowych Mistrzostwach Polski oraz pięć srebrnych i dwa brązowe medale w kategorii młodzieżowiec. Mieli okazję występować na poziomie centralnym w Grand Prix Polski oraz na poziomie okręgowym w Grand Prix Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej, czy Grand Prix Małopolski.

W najwyższej klasie rozgrywkowej utrzymali się badmintoniści, którzy uzyskali 7 miejsce na koniec sezonu. Czeka na nich jednak wyzwanie, jakim będzie zmiana regulaminu rozgrywek.

 

Gratulujemy zawodnikom walki w tym sezonie, a kibicom dziękujemy za wsparcie! Jesteśmy przekonani, że przyszły sezon przyniesie równie wiele pozytywnych emocji. Do zobaczenia!

 

 

Skip to content